Друзі

 

Професійна асоціація, яка займається розвитком і популяризацією бізнес аналізу. За допомогою глобальної мережі пов’язує членів організації, регіональні відділення, корпорації та партнерів по всьому світу для просування бізнес аналізу як професії.

iiba.org

 

Провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Ми забезпечуємо інноваційність, якість і швидкість, яких очікують наші клієнти та їх користувачі.

softserveinc.com

 

Навчальна платформа, яка готує фахівців у різних сферах ІТ: тестування, програмування, ПМ, дизайн, НR та рекрутинг, бізнес школа та маркетинг. Створена ентузіастами-професіоналами, які вболівають за розвиток ІТ сфери в Україні та прагнуть готувати найкращі кадри у всіх напрямках ІТ.

lits.ua

 

Приватний науковий та навчальний заклад, який пропонує широке академічне меню, актуальні та інноваційні програми навчання. Готує ІТ-фахівців на трьох програмах: бакалаврській із комп’ютерних наук, бакалаврській з IT та бізнес аналітики і магістерській Data Science.

ucu.edu.ua

 

Найстаріший вищий технічний навчальний заклад України. Впродовж останніх років входить до п’ятірки найкращих українських закладів вищої освіти.

lpnu.ua

Вищий навчальний заклад Львова із потужними науковими школами, давніми традиціями та сучасними інноваційними підходами. Діяльність Університету побудована на засадах збереження української культури, розвитку національної свідомості та ідентичності; її пріоритетним напрямом є наукова робота.

lnu.edu.ua

Провідний науково-освітній центр у Польщі. Вроцлавський технологічний університет є одним з найбільших та найкращих технічних університетів країни, з яких 32000 студентів виховані 2000 академічними викладачами на 16 факультетах.

pwr.edu.pl

Консалтинговий центр у Львові, що організовує конференції, тренінги, майстер-класи, семінари та виставки. Успішно організовані проекти: BAQ Conference, PM Weekend Conference, soldREsold Conference.

baq.dakiry.com.ua